נגישות

מותגים מוכרים של מכשירי שמיעה

מותגים של מכשירי שמיעה

מכשירי שמיעה של המותגים המובילים נחשבים כיום ל-State of the Art מבחינה טכנולוגית ועיצובית ובאפשרותם לשפר את איכות חייהם של לקוי השמיעה במידה ניכרת. להלן סקירה קצרה של שני המותגים המובילים בעולם מכשירי השמיעה על שלל התכונות שהם מציעים. בעזרתם, אנשים הסובלים מירידה בשמיעה יכולים לשפר את איכות חייהם באופן ניכר.

ריסאונד  (ReSound) 

ריסאונד היא אחד מהמותגים המובילים בעולם בתחום מכשירי השמיעה. מדובר בחברה דנית אשר חרטה על דגלה את סמל המצוינות ע”י שיווק המותג המוביל ReSound  על שלל דגמיו :

  • LiNX: מכשיר השמיעה הראשון בעולם המתחבר ל-iPhone, מאפשר קיום שיחות טלפון והאזנה למוסיקה ישירות ממכשיר ה-iPhone באיכות גבוהה ביותר.
  • VERSO: מכשירי שמיעה בסטנדרט מעולה. מאופיינים בעיצוב מלוטש ומוקפד, יכולות ניקוי רעשים גבוהות, עמידות גבוהה מפני לחות, משדרים לטלוויזיה, לטלפון הנייד ולדיבורית.
  • MAGNA: מיועד לכאלה הסובלים מירידת שמיעה חמורה עד עמוקה, מאפשרים ליהנות מצלילים נקיים על לרמת המוזיקה והשיחה.
  • VEA: מותג מוביל אשר מאופיין בקלות ונוחות השימוש ומערכת סינון רעשים מעולה מבית ReSound.

כל דגמי ריסאונד מצופים בציפוי מגן כנגד לחות ולכן מאפשרים פעילות בתנאים מגוונים.

סטארקי (Starkey)

סטארקי הינה חברה אמריקאית אשר מייצרת מכשירי שמיעה ופתרונות לבעיות שמיעה ברמה גבוהה ביותר, כאשר כל הדגמים המיובאים לארץ הינם בעלי אישור של מינהל התרופות והמזון האמריקאי. המותג Starkey נחלק למספר דגמים מהיוקרתי ביותר – 3 Series 110 ועד לבסיסיים יותר כמו 3 Series 30. גם דגם הבסיס הזול יותר, מאופיין במערכת סינון רעשים ברמה הגבוהה ביותר, מנגנון feedback ייחודי אשר מונע צפצופים ומערכת אשר עוזרת להתמצא במרחב מבחינה אקוסטית. ככל שדגם המכשיר משוכלל יותר, כגון ה-110, ניתן ליהנות ממנו ביותר מצבים ובסיטואציות מגוונות יותר. 3 Series מצטיינת ביכולתה ליצור קישור אלחוטי (באמצעות אביזרים נוספים) עם טלוויזיה או טלפון סלולרי וברמת צליל גבוהה ביותר. מכשירי השמיעה של Starkey  כה נוחים עד אשר שוכחים שהם שם.

מאמרים מומלצים...

מותגים מוכרים של מכשירי שמיעה מותגים מוכרים של מכשירי שמיעה מותגים מוכרים של מכשירי שמיעה

לשירותכם תמיד!

אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים ואחד
מנציגנו יחזור אליכם בזמן הקרוב

מצא מכון שמיעה
קרוב לביתך

לקטלוג
מכשירי שמיעה

  התקשר עכשיו
  צור קשר
יצירת
קשר

נשמח לעמוד לשירותך: